0
0

Оферта (умови продажу товарів)

ЗАЛИШАЮЧИСЬ НА ДАНОМУ САЙТІ І ПРОДОВЖУЮЧИ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ОЗНАЙОМИЛИСЯ З УМОВАМИ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ І ПОВНІСТЮ ПРИЙНЯЛИ ЇХ. ЯКЩО ВИ НЕ ЗГОДНІ З БУДЬ-ЯКИМ ПОЛОЖЕНІМЕ УМОВ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ, БУДЬ ЛАСКА ПОКИНЬТЕ САЙТ.

1. Основні визначення

Покупець-фізична або юридична особа, яка має намір придбати товари на сайті як для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, так і для здійснення підприємницької діяльності (за програмою «Партнерство»).

Продавець-організація, що здійснює продаж товарів за допомогою інтернет-магазину, розміщеного за адресою https://r-10.com.ua/catalog/. продавцем є приватний підприємець Шабанов К. Е. (ІПН: місце знаходження: 117638, Місто м.Харків, вул. Тюрінська, Д. 131).

Інтернет-магазин-Інтернет-сайт, розташований за адресою https://r-10.com.ua/catalog/ , на якому будь-який покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом і цінами на товари, вибрати певний Товар, спосіб оплати і доставки товарів, оформити замовлення.

Товар-об'єкт купівлі-продажу, представлений до продажу в інтернет-магазині за допомогою розміщення у відповідному розділі Інтернет-магазину.

Відомості про товар – сукупність даних про споживчі властивості і якості товару, в тому числі про його склад, зміст і рекомендації щодо застосування (споживання), розміщених на інтернет-сайті Продавця, в обсязі та інформаційному змісті, наданому виробником товару.

Замовлення-оформлений запит Покупця на покупку і доставку за вказаною адресою товарів, обраних в інтернет-магазині.

Служба доставки товару – Служба доставки) - компанія, що надає свої послуги з доставки товару Покупцеві.

2. Загальні положення

Ці умови продажу товарів в інтернет-магазині (далі «умови») визначають порядок купівлі товарів через інтернет-магазин фізичними та/або юридичними особами, які далі по тексту іменуються «покупець/покупці». При спільному згадуванні Продавець і покупець іменуються «Сторони», а кожен окремо — «Сторона». Кожна Сторона гарантує іншій стороні, що володіє необхідною право - і дієздатністю, а так само всіма правами і повноваженнями, необхідними і достатніми для укладення і виконання договору купівлі-продажу.

Замовляючи товари через інтернет-магазин, Покупець погоджується з цими Умовами.

Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Умови, а також в Відомості про товар, розміщені на сайті інтернет-магазину, у зв'язку з чим покупець зобов'язується регулярно відстежувати зміни в умовах, розміщених на сторінці інтернет-магазину.

Дані Умови вступають в силу з моменту їх акцепту Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту. Акцептом буде вважатися оплата товару покупцем або отримання продавцем повідомлення про намір покупця придбати Товар, в залежності від того, яка подія настане раніше.

Повідомляючи продавцю свою адресу електронної пошти та номер телефону, покупець дає згоду на: 

Здійснюючи замовлення Покупець погоджується з тим, що продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.
 
Всі права і зобов'язання за укладеним з покупцем договором виникають безпосередньо у продавця.

3. Оформлення та виконання замовлення

При оформленні замовлення Покупець підтверджує, що ознайомлений з правилами продажу товарів через інтернет-магазин, а також з відомостями про товар і надає продавцю інформацію, необхідну для оформлення замовлення.

Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених в інтернет-магазині. Супроводжуючі Товар фотографії є ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. 

Покупець підтверджує, що відомості про товар є інформаційно достатніми для його придбання. У разі виникнення у покупця додаткових питань, що стосуються властивостей і характеристик товару, перед оформленням замовлення Покупець повинен звернутися до продавця за контактними даними продавця, опублікованими на сайті інтернет-магазину.

У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити зазначений Товар із замовлення/анулювати Замовлення покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного повідомлення за адресою електронної пошти, вказаною Покупцем при здійсненні Замовлення (або дзвінком менеджера інтернет-магазину).

У разі часткової або повної ануляції передплаченого замовлення вартість анульованого замовлення або частини Замовлення повертається продавцем покупцеві способом, яким замовлення було оплачено.

Замовлення Покупця оформляється відповідно до процедур, зазначених в інтернет-магазині в розділі "кошик".

Покупець несе ризик несприятливих наслідків за надання невірних відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

Після оформлення замовлення на сайті Покупцеві надається інформація про реквізити замовлення, а також про передбачувану дату доставки Товару, шляхом направлення електронного повідомлення за адресою електронної пошти або за телефоном, вказаним Покупцем при оформленні замовлення. Представник продавця, який обслуговує дане замовлення, уточнює деталі замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки замовлення.

Очікувана дата передачі замовлення в Службу доставки повідомляється покупцеві менеджером, обслуговуючим замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку покупцеві.

4. Оплата товару

Ціна товарів, що реалізуються в інтернет-магазині, вказується в українських гривнях і включає в себе всі застосовні податки.

У разі невірного зазначення ціни товару, замовленого Покупцем, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з покупцем дане Замовлення вважається анульованим. Якщо замовлення було сплачено, продавець повертає покупцеві сплачену за замовлення суму тим же способом, яким вона була сплачена.

Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

Особливості оплати товару за допомогою банківських карт:

Відповідно до Положення про порядок емісії електронних платіжних засобів та здійснення операцій з їх використанням, затвердженого постановою Правління НБУ від 05.11.2014 р. № 705 (а також - коментарем до постанови Правління НБУ "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" від 29. 11. 2019 р. № 142, що діє з 10 грудня 2019 р.) операції за банківськими картками здійснюються держателем картки або уповноваженою ним особою.

Авторизація операцій за банківськими картками здійснюється банком. Якщо у банку є підстави вважати, що операція носить шахрайський характер, то банк має право відмовити в здійсненні даної операції.

Щоб уникнути випадків неправомірного використання банківських карт при оплаті всі замовлення, оформлені в інтернет-магазині і передплачені банківською картою, перевіряються продавцем. З метою перевірки особи власника і його правомочності на використання карти продавець має право вимагати від покупця, який оформив таке замовлення,  
 
пред'явлення документа, що посвідчує особу.

Продавець має право надавати знижки на товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються продавцем самостійно і вказуються на сайті інтернет - магазину і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

При доставці товару службою доставки загальна вартість товару підлягає збільшенню на вартість доставки в розмірі, зазначеному при оформленні замовлення.

5. Доставка

Способи доставки товарів вказані на сайті інтернет-магазину, в розділі «Умови оплати і доставки». Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем менеджерами інтернет-магазину при підтвердженні замовлення. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, зазначених у відповідному замовленні, однак допускаються затримки в доставці через непередбачені обставини, що сталися не з вини продавця. Покупець проти даних Умов доставки, заперечень не має.

Доставка товарів здійснюється тільки на території України.

При доставці замовлення вручається покупцеві, відповідно до даних, зазначених ним при оформленні замовлення. При оплаті Замовлення за допомогою готівкового розрахунку (оплата при отриманні) замовлення може бути вручений особі, яка може надати відомості про замовлення (номер відправлення та/або ПІБ покупця), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, що здійснює доставку Замовлення.

Щоб уникнути випадків шахрайства при врученні передплаченого замовлення Покупець повинен пред'явити документ, що засвідчує особу. 

Вартість доставки кожного замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги товару, регіону і способу доставки, а також (у разі необхідності) форми оплати, і вказується при оформленні замовлення.

Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару переходить до Покупця в момент передачі йому товару і проставлення Покупцем підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

Обов'язок продавця передати Товар покупцеві вважається виконаним в момент вручення кур'єром служби доставки товару покупцеві або отримання Товару Покупцем в заздалегідь обумовленому місці видачі замовлення (в т.ч. в пункті самовивозу).

При прийнятті Замовлення від кур'єра служби доставки покупець має право оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту і комплектності, а також перевірити термін придатності доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленого Товару Одержувач розписується в бланку доставки замовлень або іншому аналогічному документі, що надається кур'єром служби доставки, і оплачує замовлення (у разі, якщо способом оплати Замовлення є оплата при отриманні). Підпис в документах про доставку свідчить про те, що претензій до Товару Покупцем не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок по передачі товару.

6. Повернення товару

Обмін і повернення Товару здійснюється згідно з чинним законодавством.

Ми доставляємо замовлення у вказане Покупцем місце і час для того, щоб покупець міг з ними ознайомитися і прийняти рішення про покупку. До прийняття рішення про покупку покупець може відмовитися від усіх або частини зарезервованих товарів, не оплачуючи при цьому їх вартості. У разі, якщо покупець відмовляється від усього Замовлення, він оплачує вартість доставки товару.

Повернення товарів після оплати здійснюється на загальних підставах і регламентується законодавством України.

Клієнт може повернути товар тільки неналежної якості.

Товар неналежної якості це-товар непридатний для використання за призначенням, брак, товар з недоліком (недолік – це порушення обов'язкових вимог до товару) або не відповідає опису на сайті, з вичерпаним терміном придатності, товар доставлений клієнту з порушеною упаковкою.

При поверненні товару від покупця продавець, в разі необхідності, проводить перевірку якості товару. У разі спору про причини виникнення недоліків товару Продавець проводить його експертизу. Якщо в результаті експертизи товару встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які не відповідає продавець, Покупець зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи, а також пов'язані з її проведенням витрати на зберігання і транспортування.

За вибором покупця, товар неналежної якості може бути замінений на товар належної якості, або покупцеві може бути здійснено повернення грошових коштів.

Продавець направляє товар належної якості, або здійснює повернення грошових коштів покупцеві протягом 10 робочих днів з дати отримання повернутого Товару неналежної якості або дати отримання результатів експертизи (у разі спорів про причини виникнення недоліків товару), залежно від того яка з подій настане пізніше. Грошові кошти зараховуються на рахунок Покупця, з якого була проведена оплата. Термін зарахування коштів на рахунок покупця залежить від термінів, встановлених внутрішнім регламентом банку.

Продовольчий товар належної якості не підлягає поверненню або обміну.

Покупець може повернути продовольчий товар тільки неналежної якості.

Товар неналежної якості це-товар непридатний для використання за призначенням, брак, товар з недоліком (недолік – це порушення обов'язкових вимог до товару) або не відповідає опису на сайті, з вичерпаним терміном придатності, товар доставлений покупцеві з порушеною упаковкою.

Продовольчий товар належної якості не підлягає поверненню або обміну.

7. Гарантії та відповідальність

Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в інтернет-магазині. Так само, продавець не несе відповідальності за інформаційну якість відомостей про товар, які були надані виробником.

Продавець не відповідає за збитки покупця виникли в результаті:

неправильного зазначення персональних даних,

неправомірних дій третіх осіб.

Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при здійсненні замовлення в інтернет-магазині.

Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, що виникли після укладення договору купівлі-продажу товару, в результаті подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.

В інших випадках (не передбачених цими Умовами) невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань, Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.

8. Персональні дані та конфіденційність

Персональні дані Покупця обробляється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних " від 01.06.2010 № 2297-VI та Політики конфіденційності продавця, розташованої за адресою https://r-10.com.ua/politika-konfidenczialnosti.html.

Політика Конфіденційності є невід'ємною частиною цих Умов. Здійснюючи використання інтернет-магазину Покупець погоджується з умовами обробки персональних даних представленими в Політиці конфіденційності.

9. Інші умови

До відносин між Покупцем і Продавцем застосовуються положення чинного законодавства України.

Покупець гарантує, що всі умови цих Умов йому зрозумілі, і він приймає їх в повному обсязі.

Продавець має право переуступати або будь-яким іншим способом передавати свої права і обов'язки, що випливають з його відносин з покупцем, третім особам.

Інтернет-магазин і надані сервіси можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні через проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Продавець має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші заходи в тому числі, без попереднього повідомлення Покупця.

У разі виникнення питань і претензій з боку покупця він має право звернутися до продавця будь-яким доступним способом в письмовому вигляді. При цьому відповіді продавця на звернення будуть визнаватися спрямованими в належній формі в разі їх відправки на адресу, вказану Користувачем/Покупцем, при зверненні до продавця. Все виникає суперечки і розбіжності сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, або вдатися до допомоги медіатора, а при недосягненні угоди сторони вправі передати спір на розгляд до судового органу за місцем знаходження продавця.

Визнання судом недійсності будь-якого положення цих Умов не тягне за собою недійсність інших положень.

Недійсність або недотримання однією зі сторін будь-якого положення цих Умов не тягне за собою недійсність інших положень Умов.

У разі якщо Покупець не згоден хоча б з одним з положень цих Умов, він не має права користування Інтернет-магазином.

Редакція від 22.12.2020
Файли cookie та політика конфіденційності

Цей сайт використовує файли cookies для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи перегляд сторінок сайту, ви погоджуєтеся з політикою використання файлів cookies. Докладнiше

×
Зв'язатися в месенджері